
Көгалдарға арналған қайшы, 350 мм, резеңкеленген пластик тұтқалар, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 60574 көгал қайшысының ұзындығы 350 мм, резеңкеленген пластик тұтқалары бар, көгалдардың жиектерін кесуге, жолдар, жиектер, қоршаулар бойындағы, гүлзарлар мен бұталардың жанындағы шөптерді кесуге арналған. Жұмыс бөлігі 180 градусқа бұрылады, бұл жету қиын жерлерде жұмыс істеуді жеңілдетеді. Үстіңгі қалақтағы тефлон жабыны кесуді жеңілдетеді және шөп шырыны мен шаңның жабысып қалуына жол бермейді. Автоматты түрде ашу механизмінің арқасында пышақтар қатты шөптерді кесу кезінде ұстамайды. Төменгі тұтқада пайдаланушының саусақтарын қажалудан, кесілуден және тесілуден сақтайтын қорғаныс бар. Қайшылар көгалдандырылған аумақтарды күтіп ұстау кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Корпус берік полипропиленнен жасалған және ультракүлгін сәулелердің әсерінен бұзылмайды. Пышақтар орташа көміртекті болаттан жасалған, сондықтан олар беріктік пен беріктікпен сипатталады. Шыңдалған жұмыс жиектерінің қаттылығы 43-46 HRC және өткір қайралған, сондықтан олардың кесу қабілеті жоғары. Үстіңгі жүзі тефлонмен қапталған, ал астыңғы жағы мырышталған, бұл оларды коррозиядан қорғайды. Түймелі бекіткіш пышақтарды жабық күйде мықтап ұстайды, бұл сақтау және тасымалдау қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Реттеу бұрандасының көмегімен оңтайлы жұмыс режимін таңдау арқылы пышақтардың жабылу тығыздығын өзгертуге болады. Қорғаныс төсемі механизмнің бітелуіне жол бермей, топсаны жабады. Резеңкеленген тұтқалар жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз ету үшін қолыңызда сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 350 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1705 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/1705.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 330 кг |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 608-Садовые ножницы |
| Кесетін бөліктің ұзындығы | 130 мм |
| Пышақтардың материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқалардың материалы | ABS пластик, резина |
| Тұтқа орнындағы тұтқалардың материалы | ABS пластик, резина |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | для молодых побегов диаметром до 10 мм |
| Аспаптың жалпы ұзындығы | 350 мм |
| Кесетін жүздің жабыны | тефлон |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | ТВЧ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Штрих-код | 4044996143439 |
- Бағасы: 4 617 ₸

