
Тікелей кескіш, 520 мм, резеңкеленген болат тұтқалар, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 25 мм-ден аспайтын тірі бұтақтарды кесу үшін болат резеңкеленген тұтқалары бар ұзындығы 520 мм Palisad 60570 түзу кескіш қолданылады. Құрал екі қолмен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Тефлонмен қапталған жұмыс пышағы төмен үйкеліске ұшырайды, бұл кесуді жеңілдетеді. Лоппер елде, бақшада және көкөніс бақшасында пайдалы.Артықшылықтары Орташа көміртекті болаттан жасалған кескіш пышақ индукциялық сөндіруден өтті, бұл оның жоғары тозуға төзімділігін қамтамасыз етеді.Жұмыс жиегі дәлме-дәл қайралған, сондықтан ол өткірлігін ұзақ уақыт сақтайды.Кескіш қалақшаның тефлон жабыны және тірек қалақшасы мен тұтқаларындағы ұнтақ эмаль құралды коррозиядан қорғайды.Реттеу бұрандасы жақсырақ кесу сапасына қол жеткізу үшін пышақтардың жабылу тығыздығын өзгертуге мүмкіндік береді.Тұтқалар профильді болат құбырдан жасалған, бұл кескіштің жоғары жүктемелерге төзімділігін қамтамасыз етеді.Резеңкеленген тұтқалар қолыңыздан сырғып кетпейді, бұл жұмыс кезінде жайлылықты арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.693 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 545 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1705 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/1705.pdf |
| _пакеттегі ені | 186 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6051-Қайшылар |
| Ұзындығы | 520 мм |
| Тармақтың максималды диаметрі | 25 мм |
| Кесетін жүздің материалы | жоғары көміртекті болат |
| Тұтқалардың материалы | среднеуглеродистая сталь |
| Тұтқа орнындағы тұтқалардың материалы | ПВХ |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | тірі тармақтар үшін |
| Кесетін жүздің жабыны | оцинковка |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Кесу түрі | тікелей рез |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996143446 |
- Бағасы: 6 499 ₸

