
Анвилді кескіш, 530 мм, болат резеңкеленген тұтқалар, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Болат резеңкеленген тұтқалары бар ұзындығы 530 мм Palisad 60571 анвилді кескіш қалыңдығы 25 мм-ге дейін құрғақ және солған бұтақтарды кесуге арналған. Аспап екі қолмен ұсталады. Жұмыс пышағы өткір қайралған және тефлон жабыны бар, соның арқасында ол өз міндеттерін оңай орындай алады. Лоппер қала маңындағы аудандардың иелері үшін пайдалы.Артықшылықтары Көміртекті болаттан жасалған пышақ тозуға төзімді, себебі ол индукциялық сөндіруден өтті.Тоттан қорғауды тоттануға қарсы жабын қамтамасыз етеді — болат анвил мен тұтқалардағы ұнтақ эмальдан және кескіш пышақтағы тефлоннан.Құрал кесу кезінде бұтақты мықтап бекітеді, өйткені тірек анвилдің беті ойық болады.Пышақтардың жабылу тығыздығы реттеу бұрандасы арқылы реттеледі.Тұтқалар иілуге және сынуға төзімді, себебі олар болат профильді құбырдан жасалған.Тұтқаларда сырғанамайтын резеңкеленген төсемдер болғандықтан, кескішпен жұмыс істеу ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.728 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 555 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1705 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/1705.pdf |
| _пакеттегі ені | 208 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6051-Қайшылар |
| Ұзындығы | 530 мм |
| Тармақтың максималды диаметрі | 25 мм |
| Кесетін жүздің материалы | жоғары көміртекті болат |
| Тұтқалардың материалы | среднеуглеродистая сталь |
| Тұтқа орнындағы тұтқалардың материалы | ПВХ |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | құрғақ және қураған бұтақтарға арналған |
| Кесетін жүздің жабыны | тефлон |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Кесу түрі | қатты жермен |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996143453 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

