
Қағаз негізіндегі тері, LP41C, түйіршіктігі 6Н(P 180), 100 мм x 5 м шағын орама, "БАЗ" Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қағаз негізіндегі тегістеу қағазы LP41C Art. 75653 ағаш, металл, пластмасса, сыланған беттерді, гипсокартонды және басқа материалдарды әрлеуге арналған. Бөлшектерінің өлшемі 63-80 мкм ұсақ түйіршікті Р180 абразиві қағаз негізіне өте берік жабысады және жүргізілетін жұмыстардың жоғары тиімділігін қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Ақ алюминий тотығы дәндерінің беріктігі, қаттылығы және жоғары абразивті қасиеттері бар, бұл өнімділікті айтарлықтай арттырады. Қағаз негізі қарқынды жүктемелерге оңай төтеп бере алады және жұмыс кезінде созылмайды. Тері орамдарда жеткізіледі, 100 мм х 5 м қоры ұзақ уақытқа жетеді.
| Жалпы | |
|---|---|
| Ұзындығы | 5 мм |
| Ені | 100 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 50 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.04.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №765 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Белгородский ЦСИ" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№765.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Абразивті | алюминий оксиді |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.148 кг |
| Суға төзімділік | неводостойкая |
| Топ | Орамдардағы ажарлағыш тегістеуіш |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 753-Қағаз негізіндегі орамдардағы ажарлағыш тегістеуіш |
| Түйіршіктілік | P 180 |
| Негізі | бумажная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4607090156028 |
- Бағасы: 961 ₸

