
Мата негізіндегі тері, KK18X W, түйіршіктігі 10Н(P 120), орауыш 200 мм x 20 м, суға төзімді, "БАЗ" Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мата негізіндегі сүрме KK18XW арт. 75258 ағашты, металды, пластикті және басқа материалдарды әрлеуге жарамды. Өлшемі 100-125 мкм Р120 абразивінің түйіршіктері беттерді әрлеуге дайындауға, тоттың жиналуын кетіруге, ұсақ бұдырларды тегістеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Алюминий тотығы абразивінің қатты және өткір түйіршіктері терінің жоғары жұмыс жылдамдығын және баяу тозуын қамтамасыз етеді. Матадан жасалған негіз икемділігімен және жоғары беріктігімен ерекшеленеді, сондықтан қарқынды қолданудың өзінде тамаша жұмыс істейді. Тері суға төзімді, бұл оны қайта жағу үшін суда жууға немесе дымқыл тегістеуге мүмкіндік береді. 0,2 х 20 м тегістеуішпен орауыш ұзақ уақытқа жетеді.
| Жалпы | |
|---|---|
| Ұзындығы | 20 мм |
| Ені | 200 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | RUSSIA |
| Түйіршіктілік | P 120 |
| Штрих-код | 4607090155861 |
| Топ | Орамдардағы ажарлағыш тегістеуіш |
| 3 топ | 752-Мата негізіндегі орамдардағы ажарлағыш тегістеуіш |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Салмақ | 3.27 кг |
| _ұзындығы қаптамада | 155 мм |
| _пакеттегі ені | 155 мм |
| _баптамадағы биіктік | 200 мм |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №765 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Белгородский ЦСИ" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№765.pdf |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.04.2020 |
| Абразивті | алюминий оксиді |
| Негізі | Мата |
| Суға төзімділік | водостойкая |
- Бағасы: 16 150 ₸

