
Мата негізіндегі тері, KK18X W, түйіршіктігі 12Н(P 100), орауыш 200 мм x 20 м, суға төзімді, "БАЗ" Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мата негізіндегі тері KK18XW арт. 75257 металл, ағаш, пластмасса және т.б. материалдарды аралық өңдеуге жарамды. Өлшемі 125-160 мкм P100 абразивті түйіршіктері тегістеу алдында беттерді тегістеуге, аралық тегістеуге, дәнекерленген жіктерді тазалауға, ескі бояулар мен лактарды кетіруге және тот дақтарын кетіруге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Алюминий тотығы абразивінің қатты және өткір түйіршіктері терінің жоғары жұмыс жылдамдығын және баяу тозуын қамтамасыз етеді. Матадан жасалған негіз икемділігімен және жоғары беріктігімен ерекшеленеді, сондықтан қарқынды қолданудың өзінде тамаша жұмыс істейді. Тері суға төзімді, бұл оны қайта жағу үшін суда жууға немесе дымқыл тегістеуге мүмкіндік береді. 0,2 х 20 м тегістеуішпен орауыш ұзақ уақытқа жетеді.
| Жалпы | |
|---|---|
| Ұзындығы | 20 мм |
| Ені | 200 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 160 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.04.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №765 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Белгородский ЦСИ" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№765.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Абразивті | алюминий оксиді |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 3.4 кг |
| Суға төзімділік | водостойкая |
| Топ | Орамдардағы ажарлағыш тегістеуіш |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 752-Мата негізіндегі орамдардағы ажарлағыш тегістеуіш |
| Түйіршіктілік | P 100 |
| Негізі | Мата |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4607090155878 |
- Бағасы: 14 303 ₸

