
Мата негізіндегі тері, KK18X W, түйіршіктігі 25Н(P 60), орауыш 200мм х 20 м, суға төзімді, "БАЗ" Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KK18XW арт. 75254 НЕГІЗДЕРІНІҢ мата негізіндегі сүргі ағаш және металл бойынша ірі тегістеу-өңдеу жұмыстарына, тотты кетіруге, кедір-бұдырларды тегістеуге, қабыршақтар мен түйіндерді кетіруге жарамды. Өлшемі 250-315 мкм Р60 абразивінің ірі түйіршіктері тегістеуді тез және тиімді орындауға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Алюминий тотығы абразивінің қатты және өткір түйіршіктері терінің жоғары жұмыс жылдамдығын және баяу тозуын қамтамасыз етеді. Матадан жасалған негіз икемділігімен және жоғары беріктігімен ерекшеленеді, сондықтан қарқынды қолданудың өзінде тамаша жұмыс істейді. Тері суға төзімді, бұл оны қайта жағу үшін суда жууға немесе дымқыл тегістеуге мүмкіндік береді. 0,2 х 20 м тегістеуішпен орауыш ұзақ уақытқа жетеді.
| Жалпы | |
|---|---|
| Ұзындығы | 20 мм |
| Ені | 200 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 200 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.04.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №765 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Белгородский ЦСИ" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№765.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Абразивті | алюминий оксиді |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 4.338 кг |
| Суға төзімділік | водостойкая |
| Топ | Орамдардағы ажарлағыш тегістеуіш |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 752-Мата негізіндегі орамдардағы ажарлағыш тегістеуіш |
| Түйіршіктілік | P 60 |
| Негізі | Мата |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4607090155908 |
- Бағасы: 15 878 ₸

