
Мата негізіндегі тері, KK18X W, түйіршіктігі 8Н(P 150), орауыш 200 мм x 20 м, суға төзімді, "БАЗ" Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негіздердің мата негізіндегі терісі KK18XW арт. 75259 ағаш, металл, пластмасса және басқа материалдармен жұмыс істеуге арналған. Ол бетті праймерді, бояуды және сәндік элементтерді жағуға дайындауға, әрлеуді тегістеуге, бояудың немесе лактың жұқа қабатын кетіруге мүмкіндік береді. Өлшемі 80-100 мкм Р150 абразивінің түйіршіктері ірі қабықшалардан пайда болатын сызаттарды жояды. Артықшылықтары Алюминий тотығы абразивінің қатты және өткір түйіршіктері терінің жоғары жұмыс жылдамдығын және баяу тозуын қамтамасыз етеді. Матаның астары теріні икемді етеді. Жету қиын жерлерді, ойылған бөлшектерді, декор элементтерін, ойықтарды тегістеуге болады. Тері суға төзімді, бұл оны қайта жағу үшін суда жууға немесе дымқыл тегістеуге мүмкіндік береді. 0,2 х 20 м тегістеуішпен орауыш ұзақ уақытқа жетеді.
| Жалпы | |
|---|---|
| Ұзындығы | 20 мм |
| Ені | 200 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 155 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 155 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.04.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №765 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Белгородский ЦСИ" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№765.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Абразивті | алюминий оксиді |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 2.97 кг |
| Суға төзімділік | водостойкая |
| Топ | Орамдардағы ажарлағыш тегістеуіш |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 752-Мата негізіндегі орамдардағы ажарлағыш тегістеуіш |
| Түйіршіктілік | P 150 |
| Негізі | Мата |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4607090155854 |
- Бағасы: 14 303 ₸

