
Мата негізіндегі тері, KK19X W, түйіршіктігі М40(P 400), орауыш 200 мм x 20 м, суға төзімді, "БАЗ" Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KK18XW Art. 75260 негізіндегі мата негізіндегі тегістеу қағазы ағаштан, металдан, шыныдан, пластмассадан және т.б. жасалған соңғы жабындарды жылтыратуға жарамды. Өлшемі 28-40 мкм P400 абразивінің ұсақ түйіршіктері жабындар арасындағы беттерді тегістеуде, лактың қалқып кетуін болдырмауда және тегіс бетті алуда тамаша жұмыс істейді. . Артықшылықтары Алюминий тотығы абразивінің қатты және өткір түйіршіктері терінің жоғары жұмыс жылдамдығын және баяу тозуын қамтамасыз етеді. Матаның астары теріні икемді етеді. Жету қиын жерлерді, ойылған бөлшектерді, декор элементтерін, ойықтарды тегістеуге болады. Тері суға төзімді, бұл оны қайта жағу үшін суда жууға немесе дымқыл тегістеуге мүмкіндік береді. 0,2 х 20 м тегістеуішпен орауыш ұзақ уақытқа жетеді.
| Жалпы | |
|---|---|
| Ұзындығы | 20 мм |
| Ені | 200 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 140 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 140 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.04.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №765 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Белгородский ЦСИ" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№765.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Абразивті | алюминий оксиді |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 2.35 кг |
| Суға төзімділік | водостойкая |
| Топ | Орамдардағы ажарлағыш тегістеуіш |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 752-Мата негізіндегі орамдардағы ажарлағыш тегістеуіш |
| Түйіршіктілік | P 400 |
| Негізі | Мата |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4660009479571 |
- Бағасы: 14 543 ₸

