
Қағаз негізіндегі ажарлағыш, P 240, 230 х 280 мм, 10 дана, ылғалға төзімді Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 230 x 280 мм болатын Sibrtech 756147 тегістеуіш әрлеу үшін оңтайлы болып табылады. Беткі тегістеу машинасына, сондай-ақ әртүрлі тегістеу құрылғыларына орнатылады немесе қолмен өңдеу үшін қолданылады. Ұсақ түйіршікті электрокорунд P240 эмальдың, лактың, бояудың, тот пен ластанудың жұқа қабатын кетіруге, бетті әрлеуге дайындауға оңтайлы. Артықшылықтары Әмбебаптығы — ажарлағыш арналған әр түрлі беттерді өңдеу: ағаш, металл, пластмасса, сыланған, оның ішінде әрлеуге және сырлауға дайындалған. 1-сыныпты алюминий тотығы абразиві — сүйір пішінді қатты дәндер өңдеудің жоғары жылдамдығын қамтамасыз етеді. Тегіс емес беттерді өңдеу мүмкіндігі — қағаз негізі жұқа парақ құрылымымен біріктіріліп, беттің рельефіне жоғары сезімталдықты қамтамасыз етеді. Ылғалға төзімділік — тегістеуіш шикі ағашты өңдеу үшін пайдаланылуы мүмкін. Ыңғайлы қаптама — жиынтық 10 данадан тұрады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жалпы | |
| Ұзындығы | 280 мм |
| Ені | 230 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 340 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1705 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/1705.pdf |
| _пакеттегі ені | 235 мм |
| Абразивті | алюминий оксиді |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.205 кг |
| Суға төзімділік | влагостойкая |
| Топ | Шкурка шлифовальная в листах |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 756-Суға төзімді табақтардағы ажарлағыш тегістеуіш |
| Түйіршіктілік | P 240 |
| Негізі | бумажная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996131276 |
- Бағасы: 805 ₸

