
Мата негізіндегі ажарлағыш, P 80, 230 х 280 мм, 10 дана, ылғалға төзімді Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 230 x 280 мм Sibrtech P 80 art. 756417 мата негізіндегі тегістеуіш беттерді қолмен және машинамен тегістеуге жарамды. Ол ағаштан, металдан, пластмассадан жасалған материалдармен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Орташа түйіршікті Р80 абразиві беттерді бастапқы өңдеу, тотты, ластануларды, қабыршақтарды, ескі лак-бояу жабындарын тиімді кетіру үшін оңтайлы болып табылады. Артықшылықтары Алюминий тотығы дәнінің сүйір пішіні мен қаттылығы бар, бұл бетті өңдеу жылдамдығын арттыруға мүмкіндік береді. 200-250 мкм өлшемді бөлшектері бар абразивті қабат аралық тегістеу және өрескел өңдеуден кейін тегіс беттерді алу үшін оңтайлы болып табылады. Тегістеуіш ылғалға төзімді, сондықтан оны шикі ағашты өңдеу үшін пайдалануға болады. Иілгіш және жыртылуға төзімді матадан жасалған негіз тегістеуіштің жоғары тозуға төзімділігін және жұмысқа ыңғайлылығын қамтамасыз етеді. Жиынтыққа 10 тегістеуіш кіреді, олар ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жалпы | |
| Ұзындығы | 280 мм |
| Ені | 230 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 240 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 10 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1705 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/1705.pdf |
| _пакеттегі ені | 280 мм |
| Абразивті | алюминий оксиді |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.356 кг |
| Суға төзімділік | влагостойкая |
| Топ | Шкурка шлифовальная в листах |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 756-Суға төзімді табақтардағы ажарлағыш тегістеуіш |
| Түйіршіктілік | P 80 |
| Негізі | Мата |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996131382 |
- Бағасы: 1 389 ₸

