
Абразивті тор, P 180, 115 х 280 мм, 5 дана Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 751327, 115 x 280 мм абразивті тор, P 180 гритті, 5 дана. қаптамада, шпаклевка, ағаш және металл беттерді әрлеуге арналған. P 180 орташа түйіршікті абразив материалдың жұқа қабатын алып тастайды және беттерді бояуға немесе тұсқағазға жабыстыруға, лакты, бояуды, қылшықтарды және тотты кетіруге дайындауға мүмкіндік береді. Кенеп блокқа немесе тор ұстағышқа бекітіледі. Тордан жасалған берік, икемді шыны талшық оның тозуға төзімділігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Кенептің жасушалық құрылымы бар, сондықтан тегістеу өнімдерімен бітеліп қалмайды. Абразивті болып табылатын алюминий оксидінің бөлшектері тозуға төзімді, сондықтан тор ұзақ мерзімді пайдалануға арналған. Абразивті материал торға екі жағынан жағылады, сондықтан оның жұмыс істеу мерзімі екі есеге артады — тозған жағдайда оны аударып, жұмысын жалғастыру жеткілікті. Жұмыс пышағын жеңіл түрту арқылы тазалауға болады, бұл торды күтіп ұстауды жеңілдетеді. Қаптамада 5 дана бар, сондықтан ол үлкен көлемдегі жұмыстарды орындауға жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жалпы | |
| Ұзындығы | 280 мм |
| Ені | 115 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 120 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 10 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1705 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/1705.pdf |
| _пакеттегі ені | 300 мм |
| Абразивті | қорунд |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.083 кг |
| Топ | Абразивные сетки |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 751-Сетка абразивная "MATRIX, Sparta, DENZEL, СИБРТЕХ" |
| Абразивті заттың мөлшері | P 180 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996129730 |
- Бағасы: 491 ₸

