
Абразивті тор, P 220, 115 х 280 мм, 5 дана Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 751347, 115 x 280 мм абразивті тор, P 220 гритті, 5 дана. қаптамада, ағаш, шпаклевка және металл беттерді әрлеу үшін қолданылады. Алдыңғы тегістеу іздерін жояды және тегістік береді. Тиісті стандартты өлшемдегі тор ұстағыштармен және жолақтармен үйлесімді. Тор ұзаққа созылады, өйткені ол берік және икемді шыны талшықтан жасалған. Артықшылықтары Кенептің жасушалық құрылымы бар, сондықтан тегістеу өнімдерімен бітеліп қалмайды. Абразивті болып табылатын алюминий оксидінің бөлшектері тозуға төзімді, сондықтан тор ұзақ мерзімді пайдалануға арналған. Абразивті материал торға екі жағынан жағылады, сондықтан оның жұмыс істеу мерзімі екі есеге артады — тозған жағдайда оны аударып, жұмысын жалғастыру жеткілікті. Жұмыс пышағын жеңіл түрту арқылы тазалауға болады, бұл торды күтіп ұстауды жеңілдетеді. Қаптамада 5 дана бар, сондықтан ол үлкен көлемдегі жұмыстарды орындауға жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жалпы | |
| Ұзындығы | 280 мм |
| Ені | 115 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 120 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 10 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1705 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/1705.pdf |
| _пакеттегі ені | 300 мм |
| Абразивті | қорунд |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.073 кг |
| Топ | Абразивные сетки |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 751-Сетка абразивная "MATRIX, Sparta, DENZEL, СИБРТЕХ" |
| Абразивті заттың мөлшері | P 220 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996129754 |
- Бағасы: 490 ₸

