
Абразивті тор, P 40, 115 х 280 мм, 5 дана Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel 75165, 115 x 280 мм абразивті тор, P 40, 5 дана ұнтақталған. қаптамада, ағаш, тас, шпаклевка және металл беттерді өрескел тегістеу үшін қолданылады. Кремний карбиді бөлшектерінен тұратын P 40 абразиві материалдың қалың қабатын және тотты кетіруде, бояулар мен лактарды кетіруде және саңылауларды тегістеуде сәтті жұмыс істейді. Тор қолмен тегістейтін құрылғылармен — тиісті стандартты өлшемдегі штангалармен және тор ұстағыштармен үйлесімді. Артықшылықтары Берік шыны талшықтан жасалған тордың негізі жыртылуға төзімді. Торлы құрылымы бар төсем тегістеу қалдықтарымен бітеліп қалмайды. Абразивті жабын екі жағынан да жағылады, сондықтан қажет болған жағдайда тор жай ғана аударылып, жұмысын жалғастырады. Ластанған кенепті жеңіл түрту арқылы тазалауға болады, бұл шебердің уақытын үнемдейді. Жұмыстың үлкен көлемін орындау үшін 5 данадан тұратын қаптама жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жалпы | |
| Ұзындығы | 280 мм |
| Ені | 115 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 115 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 5 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 315 мм |
| Абразивті | кремний карбиді |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.147 кг |
| Топ | Абразивные сетки |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 751-Сетка абразивная "MATRIX, Sparta, DENZEL, СИБРТЕХ" |
| Абразивті заттың мөлшері | P 40 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996132570 |
- Бағасы: 631 ₸

