
Абразивті тор, P 40, 115 х 280 мм, 5 дана Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 751187, 115 x 280 мм абразивті тор, P 40, 5 дана ұнтақталған. қаптамада, шпаклевка бетін немесе жұмсақ ағашты тегістеу үшін қолданылады, сонымен қатар металл беттерді тегістеуге жарамды. Ірі түйіршікті P 40 абразиві материалдың, лактың және бояудың қалың қабатын тиімді түрде кетіреді, сонымен қатар тот пен саңылауларды кетіреді. Тор қолмен тегістеу құрылғыларына — штангалар мен тор ұстағыштарға орнатылады. Төзімді шыны талшықтан жасалған негізінің арқасында ол бірнеше рет қолдануға төтеп бере алады. Артықшылықтары Кенептің жасушалық құрылымы бар, сондықтан тегістеу өнімдерімен бітеліп қалмайды. Абразивті болып табылатын алюминий оксидінің бөлшектері тозуға төзімді, сондықтан тор ұзақ мерзімді пайдалануға арналған. Абразивті материал торға екі жағынан жағылады, сондықтан оның жұмыс істеу мерзімі екі есеге артады — тозған жағдайда оны аударып, жұмысын жалғастыру жеткілікті. Жұмыс пышағын жеңіл түрту арқылы тазалауға болады, бұл торды күтіп ұстауды жеңілдетеді. Қаптамада 5 дана бар, сондықтан ол үлкен көлемдегі жұмыстарды орындауға жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жалпы | |
| Ұзындығы | 280 мм |
| Ені | 115 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 130 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 10 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1705 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/1705.pdf |
| _пакеттегі ені | 290 мм |
| Абразивті | қорунд |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.138 кг |
| Топ | Абразивные сетки |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 751-Сетка абразивная "MATRIX, Sparta, DENZEL, СИБРТЕХ" |
| Абразивті заттың мөлшері | P 40 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996129679 |
- Бағасы: 503 ₸

