
ҚТ-1 ұштық жапырақшалы шеңбер, түйіршіктігі P 120(10Н), 125 х 22,2 мм, "БАЗ" Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Р120 (10Н), 125 х 22,2 мм түйіршіктілігі бар КЛ-1 74014 соңғы негізінің жапырақшалы шеңбері қондыру саңылауының диаметрі 22,2 мм болатын UHM фланеціне жабдық ретінде орнатылады. Ол ағашты, металды, пластмассаны әрлеу, соңғы және тегіс тегістеу үшін қолданылады. Дөңгелектің көмегімен дәнекерленген жіктерді тазалауға, кесілгеннен кейін саңылауларды өңдеуге, тот, лак немесе бояу жабындарын және т.б. кетіруге болады. Артықшылықтары Үшкір түйіршіктері және қатты құрылымы бар алюминий тотығы (электрокорунд) абразиві әртүрлі материалдарды тиімді өңдейді. Коррозияға қарсы жабын отырғызу сақинасын тоттың пайда болуынан қорғайды. Синтетикалық шайыр жапырақшалар мен негізді біріктіру үшін желім ретінде әрекет етеді, бұл олардың сенімді бекітілуіне кепілдік береді. Шеңбердің негізі шыны талшықтан жасалған, сондықтан ол сенімді және берік.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 13 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 125 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 22.11.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-KK.АЯ60.В.00304-18 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Воронежский центр сертификации и мониторинга" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.АЯ60.В.00304-18.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.08 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 740-Круги лепестковые торцевые "MATRIX", "СИБРТЕХ", "БАЗ" |
| Диаметрі | 125 мм |
| Түйіршіктілік | P 120 |
| Қону | 22.2 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Нысан | тікелей |
| Штрих-код | 4660009479670 |
- Бағасы: 421 ₸

