
ҚТ-1 жапырақшалы шеткі шеңбер, ZK10X W (цирконий), түйіршіктігі 16Н(Р 80), 125 х 22,2 мм, "БАЗ" Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ҚТ-1 74022, ZK10XW (цирконий), түйіршіктігі 16Н (Р80), 125 х 22,2 мм қалақшалы шеткі негіз шеңбері болаттарды, соның ішінде тұтқыр, көміртекті және "тот баспайтын" болаттарды, сондай-ақ пластмассаларды аралық тегістеуге арналған. Қондыру диаметрі 22,2 мм бұрыштық тегістеуіш машиналарға орнатылады. Дөңгелек дәнекерленген жіктерді тазартумен, тегістеу алдында беттерден саңылауларды кесумен, бояулар мен лактарды, тотты және т.б. кетірумен тиімді күреседі. Қабатты құрылымы бар цирконий электрокорундының дәнінің артықшылықтары алюминий тотығы абразивімен салыстырғанда жұмыс ресурсының бірнеше есе жоғары болуымен және кесу қабілетінің жоғарылауымен ерекшеленеді. Абразивті қабаттар жұмыс кезінде ашылады — алдымен жұмсақ қабат, содан кейін қатты қабат жойылады, сондықтан дөңгелек ұзақ уақыт жұмыс істеуге арналған. Отырғызу сақинасындағы коррозияға қарсы жабын сынудан сенімді қорғанысты қамтамасыз етеді. Синтетикалық шайыр жапырақшаларды дөңгелек негізіндегі абразивпен мықтап бекітеді. Төзімді шыны талшықтан жасалған негіз әртүрлі материалдарды қарқынды өңдеуге төтеп бере алады.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 125 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 22.11.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-KK.АЯ60.В.00304-18 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Воронежский центр сертификации и мониторинга" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.АЯ60.В.00304-18.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.103 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 740-Круги лепестковые торцевые "MATRIX", "СИБРТЕХ", "БАЗ" |
| Диаметрі | 125 мм |
| Түйіршіктілік | P 80 |
| Қону | 22.2 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Нысан | тікелей |
| Штрих-код | 4660009472367 |
- Бағасы: 755 ₸

