
Тегістейтін дөңгелек, 200 х 20 х 32 мм, 63С, F90, (K, L) "Луга" Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тегістеу дөңгелегі 73486, 200 x 20 x 32 мм, 63C, F90 ұнтақталған және қаттылығы K, шойын, қола, жез, карбид, сондай-ақ мыс, болат және алюминий беттерін әрлеу үшін қолданылады. Кескіш құралдарды қайрау үшін қолайлы. Тегістеудің жоғары тиімділігіне абразивті бөлшектердің — жоғары қатты жасыл кремний карбидінің түйіршіктерінің арқасында қол жеткізіледі. Шеңбер қондыру диаметрі 32 мм болатын электр токтарымен бірге қолданылады. Артықшылықтары Жабдық механикалық кернеулерге, коррозиялық ортаға және жоғары температураға төзімді керамикалық байланыстың арқасында жоғары беріктігімен ерекшеленеді. Шеңбер өздігінен қайрау қабілетінің арқасында жоғары жұмыс ресурсына ие. Керамикалық байлам суға төзімді, сондықтан тегістеуіш дымқыл тегістеуге жарамды, бұл оның қызмет ету мерзімін ұзартуға мүмкіндік береді.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 07.10.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-RU.АЯ04.В.00016-18 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ФГУП Всероссийский научно-исследовательский институт стандартизации и сертификации в машиностроении |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/RU Д-RU.АЯ04.В.00016-18.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Абразивті | кремний карбиді |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 1.17 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 734-Тазалау дискілері, ажарлау дөңгелектері /Ресей/ |
| Диаметрі | 200 мм |
| Қону | 32 мм |
| Абразивті заттың мөлшері | F90 |
| Байлам | керамикалық |
| Байланыстың қаттылығы | K,L - орташа жұмсақтар |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 20 мм |
| Штрих-код | 4603347382585 |
- Бағасы: 3 244 ₸

