
Тегістеу шеңбері, 200 x 20 x 32 мм, 25А, F90, (K, L) "Шалғындар" Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шалғынды тегістеу дөңгелегі 73469, 200 x 20 x 32 мм, 25А, F90 ұнтақталған және K қаттылығы көміртекті, тот баспайтын және жоғары жылдамдықты болаттан жасалған бөлшектерді құрғақ және дымқыл тегістеуге қызмет етеді. Ол сондай—ақ кескіш құралдарды, соның ішінде ұсақ бұрғыларды, тістерді, кескіштерді, пышақтарды қайрау және дәлдеу үшін қолданылады. Артықшылықтары Өткір жиектері бар ақ электрокорундтың қатты дәндері кесу қабілетін ұзақ уақыт сақтайды, сондықтан тегістеу дөңгелегі жоғары өнімділікке ие. Керамикалық байлам абразивті бөлшектерді мықтап ұстайды және ауыр пайдалану кезінде де шеңбердің геометриясын сақтайды. Абразивті бөлшектер тегістеу процесінде өздігінен қайралады, бұл дөңгелектің жұмыс істеу мерзімін арттырады. Байланыстың суға төзімділігіне байланысты дөңгелек тек құрғақ тегістеуге ғана емес, сонымен қатар дымқыл тегістеуге де жарамды, сонымен қатар өнімнің қызмет ету мерзімін ұзартуға мүмкіндік береді.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 07.10.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-RU.АЯ04.В.00016-18 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ФГУП Всероссийский научно-исследовательский институт стандартизации и сертификации в машиностроении |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/RU Д-RU.АЯ04.В.00016-18.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Абразивті | алюминий оксиді |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 1.34 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 734-Тазалау дискілері, ажарлау дөңгелектері /Ресей/ |
| Диаметрі | 200 мм |
| Қону | 32 мм |
| Абразивті заттың мөлшері | F90 |
| Байлам | керамикалық |
| Байланыстың қаттылығы | K,L - орташа жұмсақтар |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 20 мм |
| Штрих-код | 4603347062876 |
- Бағасы: 2 542 ₸

