
Тегістейтін дөңгелек, 150 х 20 х 32 мм, 25А, F60, (М, N) "Луга" Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шалғынды тегістеу дөңгелегі 73457, 150 x 20 x 32 мм, F60 ұнтақталған және қаттылығы M, қону диаметрі 32 мм болатын қайрауыштарға орнатылады және көміртекті, тот баспайтын және жоғары жылдамдықты болаттан жасалған шыңдалған бөлшектерді тегістеуге арналған. Сондай—ақ, кесу жиектерін қайрауға, жұқа бөлшектер мен құралдарды - тістерді, пышақтарды, бұрғыларды, кескіштерді өңдеуге жарайды. Шеңбер ақ электрокорундтан жасалған абразивті бөлшектердің арқасында қатты материалдармен сәтті күреседі. Артықшылықтары Алюминий оксидінің үшкір абразивті бөлшектері баяу ұнтақталады, сондықтан шеңбердің жұмыс істеу қабілеті жоғары. Берік керамикалық байлам дөңгелектің жоғары тозуға төзімділігін қамтамасыз ете отырып, абразивті бөлшектерді мықтап ұстайды. Керамикалық байланыстың суға төзімділігі өңдеу сапасын арттыру және бөліктің қызып кетуіне жол бермеу үшін арнайы салқындатқыш сұйықтықтарды пайдалануға мүмкіндік береді.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 07.10.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-RU.АЯ04.В.00016-18 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ФГУП Всероссийский научно-исследовательский институт стандартизации и сертификации в машиностроении |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/RU Д-RU.АЯ04.В.00016-18.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Абразивті | алюминий оксиді |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.73 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 734-Тазалау дискілері, ажарлау дөңгелектері /Ресей/ |
| Диаметрі | 150 мм |
| Қону | 32 мм |
| Абразивті заттың мөлшері | F60 |
| Байлам | керамикалық |
| Байланыстың қаттылығы | M,N - средние |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 20 мм |
| Штрих-код | 4603347067918 |
- Бағасы: 1 591 ₸

