
Тегістейтін дөңгелек, 200 х 20 х 32 мм, 63С, F60, (М, N) "Луга" Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шалғынды тегістеу дөңгелегі 73484, 200 x 20 x 32 мм, 63C, F60 ұнтақталған және қаттылығы N, қатты немесе тұтқыр материалдарды — шойын, қатты қорытпалар, қола, жез, ыстыққа төзімді болаттар, мыс, алюминийді өңдеуде тиімді. Тегістеудің жоғары сапасын абразивті материал — жасыл электрокорунд дәндері қамтамасыз етеді. Шеңбер қондыру диаметрі 32 мм болатын электр токтарына орнатылады. Артықшылықтары Ыстыққа төзімді керамикалық байлам абразивті түйіршіктерді мықтап ұстайды, бұл шеңбердің ыстыққа және жоғары жүктемелерге төзімділігін қамтамасыз етеді. Шеңбер өздігінен қайрауға қабілетті, бұл оның жұмыс істеу ресурсын арттырады. Керамикалық байланыстың суға төзімділігі тегістеу сапасын жақсарту және дөңгелектің қызмет ету мерзімін ұзарту үшін суды салқындатуды пайдалануға мүмкіндік береді.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 07.10.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-RU.АЯ04.В.00016-18 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ФГУП Всероссийский научно-исследовательский институт стандартизации и сертификации в машиностроении |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/RU Д-RU.АЯ04.В.00016-18.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Абразивті | кремний карбиді |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 1.17 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 734-Тазалау дискілері, ажарлау дөңгелектері /Ресей/ |
| Диаметрі | 200 мм |
| Қону | 32 мм |
| Абразивті заттың мөлшері | F60 |
| Байлам | керамикалық |
| Байланыстың қаттылығы | M,N - средние |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 20 мм |
| Штрих-код | 4603347382615 |
- Бағасы: 3 230 ₸

