
"Велкро" астындағы тегістеу дискі, KP14D, тегістігі P 80, 16-Н, 125 мм, 5 дана, "БАЗ" Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
НЕГІЗДЕРДІҢ "Velcro" астындағы тегістеу дискісі KP14D арт. 73720 ағаш және металл беттерін, соның ішінде шпаклевкаларды, праймерлерді және сырланғандарды тазалауға және тегістеуге арналған. Ол диаметрі 125 мм тірек саптамасымен жабдықталған қолмен тегістеуіштер мен бұрғыларға жарамды. Бөлшектерінің өлшемі 200-250 мкм болатын орташа түйіршікті P80 абразивті материалы материалдардың тез және сапалы тегістелуін қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Алюминий тотығы абразиві қаттылығымен ерекшеленеді және ұзақ уақыт бойы ұнтақталмайды, сондықтан ол үлкен көлемдегі жұмысты жеңе алады. Қадалы негіздің тығыздығының артуы дискінің тозуға төзімділігін арттырады. Арнайы шаң өткізбейтін жабын абразивті материалдың тұздануын баяулатады және оның қызмет ету мерзімін ұзартады. Жұмсақ ағашты өңдеудегі жоғары өнімділік — абразивті дәннің ашық үйіндісінің арқасында диск өңдеу өнімдерімен азырақ бітеліп қалады. Дискіні орнату оңай, себебі ол тегістеуіштің тірек тақтасының Velcro бекіткішіне (тірек тақтасы бар бұрғылар) лезде бекітіледі. Ыңғайлы жабдық — дискілер 5 данадан тұратын жинақтарда жеткізіледі.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.04.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №765 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Белгородский ЦСИ" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№765.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.063 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 738-"Velcro" астындағы қадалы төсемдегі абразивті шеңберлер |
| Диаметрі | 125 мм |
| Түйіршіктілік | P 80 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4607090151054 |
- Бағасы: 585 ₸

