
Шың, 14 х 240 мм, SDS Plus Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 14 x 240 мм болатын Сибртех 703407 шыңы SDS PLUS патроны бар перфораторларға арналған жабдық болып табылады. Оның көмегімен бетоннан, тастан, кірпіштен жасалған конструкцияларды бұзуға, сымдарға арналған тесіктерді сындыруға және әрлеудің ескі қабатын алып тастауға болады. Пика шеберлерге бөлшектеу, құрылыс және жөндеу жұмыстары кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары 40X Peak болатының арқасында ол жоғары беріктік пен беріктікке ие. Кесу жиегі жұмыс кезінде өздігінен қайралады, бұл пайдаланушының қайрау уақытын үнемдейді. Оңтайлы таңдалған қайрау бұрышы бар шың бетон конструкциялары мен кірпіш жұмыстарының бұзылуымен айтарлықтай тиімдірек күреседі. SDS PLUS шанағының арқасында перфораторлармен жұмыс істеу ыңғайлылығы артады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 14 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 315 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 46 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.223 кг |
| Топ | Перфораторға арналған қондырмалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 703-Перфораторға арналған қондырмалар |
| Ұзындығы | 240 мм |
| Болат маркасы | 40Х |
| Ұштықтың түрі | пика |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Ені | 14 мм |
| Штрих-код | 4044996128979 |
- Бағасы: 523 ₸

