
Алмазды файлдар жинағы, 140 х 70 х 3 мм, 5 дана Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 158337 алмазды файлдар жинағы 5 данадан, 140 x 70 x 3 мм, қатты беттерді — шыны, металл, тас, керамиканы аралауға арналған. Жиынтықта ең көп таралған профильдері бар файлдар бар, соның арқасында тегіс бөлшектерді, ойықтарды, бұрыштарды, тесіктерді және бедерлі беттерді өңдеуге болады. Жинақ слесарлық немесе жөндеу-әрлеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады, күнделікті өмірде де пайдалы болады. Артықшылықтары Абразивті болып табылатын гауһар жоңқалары жоғары қаттылықпен сипатталады, бұл файлдардың қызмет ету мерзімін арттырады. Резеңкеленген тұтқалар алақаннан сырғып кетпейді, бұл жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді. Ашық түсті тұтқалары бар файлдар басқа құралдар арасында оңай көрінеді, сондықтан олар жұмыс кеңістігінде жоғалып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 70 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 4 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 188 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.05 кг |
| Топ | Напильники,Рашпили,Надфили,Циклевки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 158-Наборы напильников,Рашпилей,Надфилей |
| Ұзындығы | 140 мм |
| Түйіршіктілік | P 140 |
| Жиынтықтағы саны | 5 |
| Тұтқаның материалы | ПВХ |
| Тұтқа | обрезиненная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | жазық, дөңгелек, жартылай дөңгелек, шаршы, үш қырлы |
| Штрих-код | 4044996132747 |
- Бағасы: 1 546 ₸

