
Бетонға арналған бұрғы, жақсартылған шаңды кетіру, 8 х 120 мм, Сибртех цилиндрлік шанағы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 708087, 8 х 120 мм цилиндрлік сапты және жақсартылған шаңды кетіруге арналған бетон бұрғысы бетон мен кірпіштің соққы режимінде бұрғылауға арналған. Хроммен легирленген 40Х болаттан жасалған, сондықтан динамикалық жүктемелерге төзімді. Бұрғы құрылыс және жөндеу жұмыстары кезінде пайдалы болады.Артықшылықтары Кесу тақтасы қаттылығы 80-90 HRC вольфрам карбиді қорытпасынан жасалған, сондықтан бұрғы қатты материалдармен жұмыс істеу үшін тиімді.Карбидті пластина қатты қайралған, бұл бұрғылаудың өнімділігін арттырады.Арнайы ойық шламның жылдам ағып кетуіне ықпал етеді, бұл қызып кетуден қорғауды қамтамасыз етеді және жабдықтың қызмет ету мерзімін ұзартады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 8 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 30 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.028 кг |
| Топ | Бетонға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 708-"MATRIX" цилиндрлік шанағы бар бетонға арналған бұрғылар |
| Диаметрі | 8 мм |
| Біліктің диаметрі | 8 |
| Ұзындығы | 120 мм |
| Қайрау | 118 град |
| Болат маркасы | 45 |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Пластинаның материалы | ВК8 |
| Жұмыс ұзындығы | 80 мм |
| Пластинаның түрі | плоская |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996129044 |
- Бағасы: 277 ₸

