
Жиналмалы бау-бақша арасы,175 мм, резеңкеленген пластик тұтқа, қорғаныш шымылдық, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 175 мм жүзі, резеңкеленген пластик тұтқасы және қорғаныш жіпі бар Palisad 60411 бақша жиналмалы арасы құрғақ немесе шикі ағашты бойлық және көлденең кесуге мүмкіндік береді. Жиналмалы ара тасымалдау/сақтау кезінде ыңғайлы және қауіпсіз, бұл оны далалық жұмыстар мен кемпингтер үшін оңтайлы етеді. Пышақ үшбұрышты пішінді тістермен жабдықталған, сондықтан арамен көп күш жұмсамай-ақ жұмыс істеу оңай. Артықшылықтары Парақ жасалған серіппелі серіппелі болат оған серпімділік, беріктік және сенімділік береді. Тістер термиялық өңдеуден өтеді және өткір қайралады, осылайша олардың жоғары қаттылығы мен тозуға төзімділігіне қол жеткізіледі. Тістердің орналасуына байланысты ара ағашқа кептеліп қалмайды, бұл жұмыстың сапасы мен ыңғайлылығын арттырады. Тістердің қадамы 6-7 TPI материалдарды таза аралауға мүмкіндік береді. Кенеп түймелі бекіткіштің арқасында жұмыс күйінде немесе бүктелген күйде мықтап бекітілген. Арамен қалың өскен жерлерде жұмыс істеу қауіпсіз, себебі тұтқада қолды жарақаттанудан қорғайтын қорғаныш перде қарастырылған. Резеңкеленген жабыны бар екі компонентті эргономикалық тұтқа ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.29 кг |
| Ұзындығы | 385 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 305 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.11.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 703 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Технологиялар және сервис" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/703.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 604-Кемпингке арналған садақты, бау-бақша аралары |
| Жүздің ұзындығы | 175 мм |
| Құрылым | Жиналмалы |
| Жұмыс бөлігінің материалы | серіппелі-серіппелі болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Жайылған түрдегі жалпы ұзындық | 385 мм |
| Ерекшеліктері | көлденең-бойлық кесуге арналған жиналмалы төсем |
| Кенепті жабу | лак |
| Тұтқаны жабу | термопластрезина |
| Тістердің профилі | 3D |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Тістердің қадамы | 3,8 мм |
| Штрих-код | 4044996136110 |
- Бағасы: 2 323 ₸

