
Фарфордан жасалған тастан жасалған бұйымдарға арналған гауһар бұрғы, 55 х 67 мм, үшбұрышты матрица
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 726553, 55 x 67 мм әмбебап гауһар тастан жасалған тастан жасалған бұрғы, 3 қырлы шанағы бар, шыны, плитка, плиткаларды бұрғылау үшін қолданылады. Ал кесу қабатындағы гауһар тастардың жоғары концентрациясына байланысты ол фарфор плиткаларындағы тесіктерді оңай өңдей алады. Бұрғы бұрғылармен және бұрауыштармен кәсіби пайдалануға арналған. Жұмыс барысында суды салқындату оның қызмет ету мерзімін едәуір арттырады. Артықшылықтары Жоғары ресурс — бұрғының үлкейтілген алмас қабаты және күшейтілген корпусы бар. Коррозияға қарсы жабын — дымқыл бұрғылау кезінде бұрғыда тот пайда болмайды. Үш қырлы танг — бұрғы бұрғы патронында бұрылмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| сағақтың түрі | Үш қырлы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.214 кг |
| Топ | Алмазды бұрғылар, бұрғылау-фрезалар, керамикалық плиткалар мен шыныға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 726-Сверла по стеклу "MATRIX, СИБРТЕХ, DENZEL" |
| Диаметрі | 55 мм |
| Өңдеу материалы | керамогранит |
| Ерекшеліктері | салқындату қажет |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996132952 |
- Бағасы: 3 278 ₸

