
Керамогранитке арналған алмазды бұрғы, 8 х 67 мм, үш қырлы иін, 2 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 726083, 8 x 67 мм әмбебап гауһар тастан жасалған тастан жасалған бұрғы, 3 қырлы шанағы бар, шыны, плитка, плиткаларды бұрғылау үшін қолданылады. Ал кесу қабатындағы гауһар тастардың жоғары концентрациясына байланысты ол фарфор плиткаларындағы тесіктерді оңай өңдей алады. Бұрғы 350-700 айн/мин ұсынылған жылдамдықта бұрғылармен және бұрауыштармен кәсіби пайдалануға арналған. Жұмыс барысында суды салқындату оның қызмет ету мерзімін едәуір арттырады. Артықшылықтары Жоғары ресурс — бұрғының үлкейтілген алмас қабаты және күшейтілген корпусы бар. Коррозияға қарсы жабын — дымқыл бұрғылау кезінде бұрғыда тот пайда болмайды. Үш қырлы танг — бұрғы бұрғы патронында бұрылмайды. Жиынтықта екі бұрғы бар — оларды бірнеше құралға орнатуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| сағақтың түрі | Үш қырлы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 175 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1705 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/1705.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.049 кг |
| Топ | Алмазды бұрғылар, бұрғылау-фрезалар, керамикалық плиткалар мен шыныға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 726-Сверла по стеклу "MATRIX, СИБРТЕХ, DENZEL" |
| Диаметрі | 8 мм |
| Өңдеу материалы | керамогранит |
| Ерекшеліктері | салқындату қажет |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996132785 |
- Бағасы: 1 384 ₸

