
Бағыттаушы бұрғы, алмазды 6 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бағыттаушы алмазды бұрғы Matrix 72600, 6 мм, — бұл d16-120мм бастап Matrix сақиналы алмазды бұрғыларға (крондарға) арналған қосалқы бағыттаушы бұрғы, керамикадағы, плиткалардағы және шыныдағы тесіктерді бұрғылауға арналған құрал. ұсынылған жылдамдық 350-700 айн/мин. Алмазды бүркудің арқасында ол фарфор плиткаларымен жұмыс істеуге де жарамды. Құралдың қызмет ету мерзімін ұзарту үшін суды салқындатуды пайдалану ұсынылады, сонымен қатар тереңдігі 1-2 мм тесіктерді бұрғылағаннан кейін орталықтандырғыш қашауды алып тастау ұсынылады. Артықшылықтары 45 болаттан жасалған бұрғы беріктігі мен тозуға төзімділігімен ерекшеленеді. Коррозияға қарсы жабын бұрғылауды дымқыл бұрғылау процесінде тоттың пайда болуынан қорғайды, бұл оның қызмет ету мерзімін едәуір арттырады. Цилиндрлік саңылау бұрғының өзекке бұрылуына жол бермеу үшін арнайы шаңмен жабдықталған. Бұрғы арт 726163-726963 алмазды бұрғыларға арналған бағыттаушы ретінде жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 9 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 175 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.026 кг |
| Топ | Алмазды бұрғылар, бұрғылау-фрезалар, керамикалық плиткалар мен шыныға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 726-Сверла по стеклу "MATRIX, СИБРТЕХ, DENZEL" |
| Диаметрі | 6 мм |
| Өңдеу материалы | керамогранит |
| Ерекшеліктері | салқындату қажет |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шанақтың түрі | Цилиндрлік |
| Штрих-код | 4044996136905 |
- Бағасы: 746 ₸

