
Шыныға және керамикалық плиткаға арналған бұрғы, 32 х 55 мм, Сибртех цилиндрлік шанағы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрғылау Сибртех 726327, 32 х 55 мм, цилиндрлік сапты, шыныда және керамикалық плиткада тегіс, сынбайтын тесіктерді алу үшін қолданылады. 350-700 айн/мин диапазонында жұмыс істейтін бұрғы немесе бұрағыш патронына орнатылады. Жұмыс кезінде сумен салқындатуды қолдану ұсынылады — бұл жабдықтың қызмет ету мерзімін едәуір арттырады. Matrix 72830 кондукторын пайдалану бұрғыны дәл орналастыруға мүмкіндік береді және бұрғылауды жеңілдетеді. Жабдық шағын көлемдегі жұмыстарды орындауға жарамды және күнделікті өмірде пайдалану үшін ұсынылады. Артықшылықтары Бұрғы 45 орташа көміртекті болаттан жасалған, сондықтан ол беріктік пен беріктікпен сипатталады. Алмазбен қапталған жұмыс бөлігі жылдам және біркелкі кесуді қамтамасыз етеді. Бұрғылаудың беті коррозиядан қорғау үшін қапталған, бұл оның қызмет ету мерзімін едәуір ұзартады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 38 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 175 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.093 кг |
| Топ | Алмазды бұрғылар, бұрғылау-фрезалар, керамикалық плиткалар мен шыныға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 726-Сверла по стеклу "MATRIX, СИБРТЕХ, DENZEL" |
| Диаметрі | 32 мм |
| Өңдеу материалы | шыны, керамогранит |
| Ерекшеліктері | салқындату қажет |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996129891 |
- Бағасы: 1 508 ₸

