
Жабық өсімдіктерге күтім жасау жинағы, пластикалық тұтқалар, 3 дана, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
3 бөліктен тұратын Palisad 62908 жабық өсімдіктерге күтім жасау жинағы топырақты қазуға, толтыруға және қопсытуға, сондай-ақ шұңқырлар мен ойықтарды қалыптастыруға, өсімдіктерді трансплантациялауға арналған пластикалық тұтқалары бар құралдарды қамтиды. Олар көміртекті болаттан жасалған және ұзақ қызмет ету мерзіміне арналған. Жинақ кәстрөлдерде, ванналарда, сондай-ақ шағын гүлзарларда өсімдіктерді күту үшін қолданылады. Артықшылықтары Полипропиленнен жасалған тұтқалар ультракүлгін сәулелердің әсеріне төзімді, бұл құралдардың беріктігін қамтамасыз етеді. Тұтқалардың бетінде ойықтар бар, сондықтан олар қолмен сырғып кетпейді. Ұнтақты эмаль жабыны металл бөлшектерді коррозиядан қорғайды, бұл құралдардың қызмет ету мерзімін ұзартады. Тұтқаларда жинақ элементтерінің аспалы қоймасын ұйымдастыруға мүмкіндік беретін саңылаулар бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.093 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 295 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 115 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған құралдар жиынтығы |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 630-Бақшаға арналған құралдар жиынтығы |
| Жиынтықтағы заттар саны | 3 |
| Жұмыс бөлігінің материалы | отқа төзімді болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Жиынтықтың құрамы | қалақ - 1 дана, қону шыңы - 1 дана, төрт тісті тырма - 1 дана. |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Штрих-код | 4044996143040 |
- Бағасы: 1 182 ₸

