
Қондыру шөміші тар, 53 х 260 мм, тұтас металл, Fresh Line, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 53 x 260 мм болатын Palisad FRESH LINE 626096 толық металдан жасалған тар отырғызғыш қалақшасы жазғы коттедждегі жұмыстарды орындауға көмектеседі: өсімдіктерді отырғызу және көшеттерді көшіру. 53 мм тар тор жақын отырғызылған болса да, көрші өсімдіктерге тимейді. Ұзындығы 260 мм қалақ жету қиын жерлерде жұмыс істеу үшін оңтайлы.Артықшылықтаршапқыштың беріктік сипаттамаларын ол жасалған орташа көміртекті болат қамтамасыз етеді.Шөміш коррозиядан қорықпайды, өйткені оның қорғаныш ұнтақ жабыны бар.Тұтас металл конструкциясы шөміштің жүктемелерге төзімділігі мен беріктігін қамтамасыз етеді.Құрал сүйір ұшының арқасында топыраққа оңай енеді.Тұтқадағы тесіктің арқасында шпательді оңай сақтау үшін шегеге немесе ілгекке іліп қоюға болады.Қалақ шаршамай-ақ ыңғайлы жұмыс істеу үшін жеңіл конструкцияға (135 г) ие.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.135 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 53 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 28 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 53 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 628-Тұтас металл құрал, FRESH LINE сериясы |
| Ұзындығы | 260 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | конструкционная сталь |
| Тұтқаның материалы | конструкционная сталь |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқаны жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Серия | Fresh line |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | жасыл |
| Штрих-код | 4606800060464 |
- Бағасы: 600 ₸

