
Құрама күйме, трапеция, 60 х 295 мм, тұтас металл, Fresh Line, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad FRESH LINE 626097, 60 x 295 мм, тұтас металдан жасалған, екі жұмыс жағы бар — үш тісті және трапеция тәрізді біріктірілген ілмек. Біріктірілген конструкцияның арқасында құрал топырақты қопсыту және арамшөптерді жоюмен бірдей тиімді күреседі. Шағын ұзындығы 29,5 см және ені 6 см жас өскіндердің, жақын отырғызылған өсімдіктердің жанында және шектеулі кеңістікте жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Толық металл конструкциясы кетменнің беріктігі мен сенімділігін қамтамасыз етеді. Ұнтақты жабын құралдың коррозияға төзімділігін арттырады, сондықтан ылғалды топырақпен жұмыс істеуге болады. Тұтқадағы саңылау кетпеннің ілулі сақталуын ұйымдастыруға мүмкіндік береді. Кетпеннің 295 г жеңіл салмағы қолдағы жүктемені азайтуға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.295 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 60 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 295 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 628-Тұтас металл құрал, FRESH LINE сериясы |
| Ұзындығы | 295 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | конструкционная сталь |
| Тұтқаның материалы | конструкционная сталь |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқаны жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Серия | Fresh line |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | жасыл |
| Штрих-код | 4606800060426 |
- Бағасы: 834 ₸

