
Күрең аралас, жапырақшасы, 60 х 295 мм, тұтас металл, Fresh Line, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad FRESH LINE 626099, 60 x 295 мм, өсімдіктердің тамыр маңындағы аймағында, тар қатар аралықтарында, шағын гүлзарларда топырақты қопсыту және арамшөптерден тазарту үшін оңтайлы біріктірілген тұтас металл кетмен. Екі жұмыс жағы — гүл жапырақшасы тәрізді және үш тісті — өсімдік күтімін жақсырақ етеді.. 6 см тар жұмыс бөлігі бар 29,5 см қысқа тұтқа гүлзарларда, бақша төсектерінде, өсімдіктердің дәлдігі жоғары және кішкентай өсінділері бар жылыжайларда жұмыс істеуге ыңғайлы. Артықшылықтары Тұтас құбырлы төсем сыну жүктемелеріне төзімді, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Қорғаныш ұнтақ жабыны кетпеннің жоғары коррозияға төзімділігін қамтамасыз етеді. Тұтқада кетпенді ілу үшін саңылау бар. Кетпеннің 285 г жеңіл салмағы қолдың шаршауын азайтуға көмектеседі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.285 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 60 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 295 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 628-Тұтас металл құрал, FRESH LINE сериясы |
| Ұзындығы | 295 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | конструкционная сталь |
| Тұтқаның материалы | конструкционная сталь |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқаны жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Серия | Fresh line |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | жасыл |
| Штрих-код | 4606800060440 |
- Бағасы: 766 ₸

