
Түбір кетіргіш, 385 мм, тұтас металл, Fresh Line, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad FRESH LINE 626100, 385 мм тұтас металды тамыр кетіргіш сайттағы арамшөптерді тез жоюға көмектеседі. Бұл жұмысты айтарлықтай жеңілдетеді және арамшөптерді жою кезінде күш-жігерді үнемдейді. Ұзартылған жұмыс бөлігінің және екі тісті шанышқының арқасында ол топыраққа оңай еніп, мәдени өсімдіктерге зиян келтірместен тамырларды тез жұлып алады. Артықшылықтары Тамыр тазартқыш жасалған құрылымдық болат оның беріктігіне кепілдік береді. Тұтас металл конструкциясы түбір кетіргішке сыну қаупінсіз жүктемелерге төтеп беруге мүмкіндік береді. Ұнтақ эмальмен қапталған қорғаныс жабыны тамыр кетіргіште коррозияға жол бермейді. Тұтқада оңай ілулі сақтауға арналған тесік бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.21 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 45 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 37 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 385 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 45 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 628-Тұтас металл құрал, FRESH LINE сериясы |
| Ұзындығы | 385 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | конструкционная сталь |
| Тұтқаның материалы | конструкционная сталь |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқаны жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Серия | Fresh line |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | жасыл |
| Штрих-код | 4606800060457 |
- Бағасы: 939 ₸

