
Жылу пистолеті, керамикалық жылытқыш (желдеткіш жылытқыш) DHC 2-100, 230 В, 0.025/1/2 кВТ Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel DHC 2-100 жылу пистолеті кез келген ауа-райында пайдалы: суықта ол бөлмені жылытады, ал ыстықта оны желдеткіш ретінде пайдалануға болады. Ол сондай-ақ әрлеу жұмыстары кезінде беттерді қашықтықтан кептіру үшін қолданылады: боялған және сыланған қабырғалар, стяжкалар. Оның қуаты 2 кВТ бөлмені 20 м2 дейін жылытуға жетеді. Керамикалық қыздыру элементінің арқасында жылу пистолетін адамдар мен жануарлар бар бөлмелерде пайдалануға болады, өйткені ол ауаны құрғатпайды және зиянды заттарды шығармайды. Артықшылықтары: Қосарланған қорғаныс жүйесі: биметалды қайта пайдалануға болатын сақтандырғыш қызып кеткен кезде қуатты өшіреді, ал істен шыққан жағдайда бір реттік жылу датчигі іске қосылады. Басқару блогы корпустың жоғарғы жағында орналасқан - осының арқасында желдеткіш жылытқыш еденде тұрған кезде режимдерді ауыстыру ыңғайлы. Ауа райы жағдайларына байланысты қолайлы режимді таңдауға болады: желдету (жылытусыз), жылы ауа 1 кВТ, ыстық ауа 2 кВТ. Кіріктірілген термостаттың арқасында бөлмедегі температураны тұрақты ұстау оңай. Көлбеу деңгейін реттейтін корпустың арқасында жылу ағынын белгілі бір аймаққа бағыттауға болады. Корпус ыстыққа төзімді бояумен қапталған, бұл коррозияның пайда болуына жол бермейді. Корпустағы металл тор (алдыңғы және артқы) қыздыру элементінің жанасуына жол бермейді. Қосылған кезде жанатын индикатор шамы пайдаланушыға құрылғының денсаулығы туралы хабарлайды. Сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы - желдеткіш жылытқыштың салмағы небәрі 1,9 кг, ал корпуста тұтқасы бар. Бетіне жақсы жабысу үшін төрт аяқты кең тірек желдеткіш жылытқыштың тұрақтылығын қамтамасыз етеді. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.963 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 165 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 12.11.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО РУ КН.АГ03.В.19002 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/96429_96431_manual_web.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ТС RU C-CN.АГ03.В.19002.pdf |
| _пакеттегі ені | 215 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Тепловая и климатическая техника |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 984-Пушки тепловые керамические |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | Қызып кетуден қорғау |
| Жылыту алаңы | до 20 кв. м |
| Қыздыру элементінің түрі | Керамикалық |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996137827 |
- Бағасы: 11 900 ₸

