
Қар тазалауға арналған күрек пластик, жасыл, 420 х 425 мм, тұтқасы жоқ, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 61619, 420 x 425 мм жасыл пластик күрек, тұтқасыз, қар тазалауды жеңілдетеді. Бұл жазғы тұрғындарға, автокөлік жүргізушілеріне, жеке үйлердің тұрғындарына шағын аумақтар мен жолдарды тазалау үшін пайдалы. Шөмішке диаметрі 32 мм болатын 68412, 68409, 68408 және басқа үлгілерді орнатуға болады. Артықшылықтары Шөміш жасалған соққыға төзімді және аязға төзімді полипропиленнің арқасында -40 °C температураға оңай төтеп бере алады. Шөміштегі қорғаныс төсемі оның тозуға және механикалық зақымдануға төзімділігін қамтамасыз етеді, сонымен қатар қалың қар мен қыртыстарды тазалауға мүмкіндік береді. Шөміштің жүктемелерге төзімділігі жоғары қаттылықты қамтамасыз етеді. Терең шөміштің арқасында күрек көп қарды ұстай алады, бұл жұмыстың тиімділігі мен жылдамдығын арттырады. Шөміштің биік жақтары қардың түсуіне жол бермейді және жұмысты ыңғайлы етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.775 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 222 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 425 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 420 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Шөміштің биіктігі | 425 мм |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 615-Қар күректері, қырғыштар, қозғалтқыштар |
| Тулейканың диаметрі | 32 мм |
| Шөміш материалы | полипропилен |
| Тақта материалы | алюминий қорытпасы |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Аязға төзімділік | -40°С |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Шөміштің түсі | жасыл |
| Шөміштің ені | 420 мм |
| Штрих-код | 4606800059871 |
- Бағасы: 1 301 ₸

