
Ауыстырылатын пышақтары бар қалақшалы бұрғы, 2110 мм, ұзартқыш, диаметрі 150 мм, 200 мм, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзартқышы және ауыстырылатын пышақтары бар Sibrtech 64399, 2110 мм қалақшалы бұрғы диаметрі 150 және 200 мм топырақта ойықтар жасауға мүмкіндік береді. Ол қазу жұмыстарын жүргізу кезінде — топырақты отырғызуға дайындау немесе үстіңгі байыту, ағаш отырғызуға цилиндрлік тесіктерді бұрғылау, қадаларды, тіректерді және басқа тіректерді орнату кезінде айтарлықтай уақытты үнемдейді. Артықшылықтары Ыңғайлы жұмыс — Т-тәрізді тұтқаны саусақ тіректері бар пластикалық саптамалардың арқасында ұстауға ыңғайлы. Терең ұңғымаларды бұрғылауға болады — бұрандалы қосылымы бар ұзартқыш сым бұрғының ұзындығын 211 см-ге дейін жылдам ұзартуға мүмкіндік береді (жеткізу көлеміне кіреді). Ұнтақты эмаль жабыны құралды коррозиядан қорғайды, яғни бұрғы ұзақ уақыт қызмет етеді және тот баспайды. Бұрғының корпусы тозуға төзімділігін қамтамасыз ететін берік орташа көміртекті болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 200 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1110 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 23.08.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №665И |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "БЕЛОТЕСТ" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№665И.pdf |
| _пакеттегі ені | 400 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 2.35 кг |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 642-Бау-бақша-құрылыс бұрғылары |
| Ұзындығы | 2110 мм |
| Жиынтықтағы заттар саны | 4 |
| Құрылым | алмалы-салмалы |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Жиынтықтың құрамы | тело бура, сменные ножи 150 мм, сменные ножи 200 мм, удлинитель |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Штрих-код | 4606800053565 |
- Бағасы: 4 520 ₸

