
Бұрғылауға арналған қалақша шеңбері, 30 х 20 х 6 мм, P 100 Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрғылауға арналған қалақша шеңбері Matrix 74161, 30 x 20 x 6 мм, P 100 ұнтақталған, бұрғылау патронына немесе қону диаметрі 6 мм және максималды айналу жылдамдығы 16000 айн/мин түзу тегістегішке орнатылады. Жабдық ішкі және сыртқы беттерді радиалды тегістеу үшін қолданылады. Орташа түйіршікті P 100 абразиві металл мен ағашты аралық өңдеумен тиімді күреседі — лактың, бояудың, тоттың және саңылаулардың жұқа қабатын кетіреді. Артықшылықтары Радиалды құрылым шеңберді тар және жетуге қиын жерлерді, сондай-ақ бедерлі беттерді өңдеуге арналған оңтайлы құрылғыға айналдырады. Электрокорунд түйірлері сүйір пішінді және айтарлықтай қаттылығымен ерекшеленеді, бұл шеңбердің жоғары жұмыс істеу ресурсын қамтамасыз етеді. Мықты мақта матадан жасалған жапырақшалар бакелит шайырының көмегімен мықтап бекітіледі, сондықтан жабдық қарқынды жүктеме кезінде құлап кетпейді. Никельмен қапталған болат шанақ динамикалық жүктемелер кезінде деформацияланбайды және коррозияға төзімді жабыны бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 56 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 30 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87980 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/74110-74177.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.87980.pdf |
| _пакеттегі ені | 30 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.025 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 741-Круги лепестковые для дрели "MATRIX" |
| Диаметрі | 30 мм |
| Түйіршіктілік | P 100 |
| Қону | түйреуіш 6 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Ені | 20 мм |
| Штрих-код | 4044996137384 |
- Бағасы: 461 ₸

