
Бұрғылауға арналған қалақша шеңбері, 40 х 20 х 6 мм, P 120 Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрғылауға арналған қалақша шеңбері Matrix 74169, 40 x 20 x 6 мм, P 120 ұнтақталған, ағаштан, металдан және т.б. ішкі және сыртқы беттерді әрлеуге арналған. Максималды айналу жылдамдығы 12000 айн/мин болатын бұрғылармен және түзу тегістеуіштермен үйлесімді. Бекіту үшін құралдың патронында диаметрі 6 мм болатын саңылау қарастырылған. Орташа түйіршікті P 120 абразиві әрлеу үшін оңтайлы болып табылады және бояудың немесе тоттың жұқа қабатын кетіруге, ұсақ саңылауларды кетіруге және бетті бояуға дайындауға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Жапырақшалардың радиалды орналасуы тар және жету қиын жерлерде жоғары сапалы өңдеуді, сондай-ақ айқын рельефі бар беттерді тегістеуді қамтамасыз етеді. Қатты алюминий оксидінен жасалған үшкір абразивті бөлшектер баяу ұнтақталады, сондықтан шеңбердің жұмыс істеу қабілеті жоғары. Жапырақшалардың негізі қатты мақта мата, ал байламы бакелит шайыры болып табылады, сондықтан шеңбер тозуға төзімді және ұзақ уақыт пайдалануға төтеп бере алады. Никельді жабын болат сапты коррозиядан сенімді қорғайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 57 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 40 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87980 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/74110-74177.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.87980.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.035 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 741-Круги лепестковые для дрели "MATRIX" |
| Диаметрі | 40 мм |
| Түйіршіктілік | P 120 |
| Қону | түйреуіш 6 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Ені | 20 мм |
| Штрих-код | 4044996137452 |
- Бағасы: 528 ₸

