
Бұрғылауға арналған қалақша шеңбері, 50 х 30 х 6 мм, P 60 Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
74173 матрицалық бұрғылауға арналған қалақша шеңбері, 50 x 30 x 6 мм, P 60 ұнтақталған, металл және ағаш беттерін тегістеу үшін қолданылады. Оның диаметрі 6 мм болат сапты бар, оның көмегімен ол бұрғының немесе түзу тегістеуіштің патронына максималды айналу жиілігі 9500 айн/мин орнатылады. Ірі түйіршікті P 60 абразиві тот, бояу және лак қабаттарын оңай кетіреді, дәнекерленген жіктерді өңдейді, саңылауларды кетіреді. Артықшылықтары Дөңгелектің жапырақшалары өңделетін бетке перпендикуляр орналасады, сондықтан ол тар және жету қиын жерлерде тегістеуге, сондай-ақ күрделі пішінді дайындамаларды өңдеуге өте ыңғайлы. Үшкір пішінді электрокорундтан жасалған абразивті материалдың қаттылығы жоғары және өте баяу ұнтақталады, сондықтан шеңбер үлкен көлемдегі жұмыстарды орындау үшін оңтайлы болып табылады. Жапырақшалардың негізі берік мақта мата, ал байламы шеңбердің тозуға төзімділігін қамтамасыз ететін бакелит шайыры болып табылады. Никельмен қаптау шанақты коррозиядан қорғайды, бұл құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 66 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 50 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87980 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/74110-74177.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.87980.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.065 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 741-Круги лепестковые для дрели "MATRIX" |
| Диаметрі | 50 мм |
| Түйіршіктілік | P 60 |
| Қону | түйреуіш 6 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Ені | 30 мм |
| Штрих-код | 4044996137483 |
- Бағасы: 779 ₸

