
Бұрғылауға арналған қалақша шеңбері, 60 х 20 х 6 мм, P 80 Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрғылауға арналған қалақша шеңбері Matrix 74114, 60 x 20 x 6 мм, P 80 ұнтақталған, қону диаметрі 6 мм және максималды айналу жиілігі 8000 айн/мин болатын бұрғылармен және түзу тегістеуіштермен бірге қолданылады. Жабдық ішкі және сыртқы беттерді радиалды тегістеуге арналған. P 80 абразиві ағаш пен металды аралық өңдеуге мүмкіндік береді — саңылауларды, лак, тот немесе бояу қабаттарын кетіруге, дәнекерленген жіктерді тазалауға, беттерді соңғы тегістеуге дайындауға. Артықшылықтары Жұмыстың ыңғайлылығы — дөңгелек бедерлі беттерді тегістеуге, сондай-ақ тар және қол жетпейтін жерлерде жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Электрокорундтан жасалған үшкір пішінді абразивті бөлшектер — шеңбер өзінің жұмыс қасиеттерін ұзақ уақыт сақтайды. Бакелитті шайырдан жасалған байлам — жабдық тозуға төзімділігімен және беріктігімен ерекшеленеді. Болат дөңгелек шанақ динамикалық жүктемелерге төзімді және коррозияға төзімді никельмен қапталған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 56 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 60 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87980 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/74110-74177.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.87980.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.064 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 741-Круги лепестковые для дрели "MATRIX" |
| Диаметрі | 60 мм |
| Түйіршіктілік | P 80 |
| Қону | түйреуіш 6 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Ені | 20 мм |
| Штрих-код | 4044996014982 |
- Бағасы: 1 015 ₸

