
Бұрғыға арналған қалақша шеңбері, 60 х 30 х 6 мм, Р 150 Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 74127, 60 x 30 x 6 мм қалақша дөңгелегі, P 150 ұнтақталған, бұрғыларға немесе сәйкес өлшемді патронмен және максималды айналу жиілігі 8000 айн/мин түзу тегістеуіштерге орнатылады. Ағаш және металл беттерді әрлеу үшін қолданылады. P 150 орташа түйіршікті абразив материалдың, бояудың немесе лактың жұқа қабатын біркелкі алып тастап, тегіс әрлеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Шеңбердің радиалды конфигурациясы және икемді жапырақшалары бар, бұл жету қиын және тегіс емес беттерді өңдеуге мүмкіндік береді. Абразивті жабын сүйір пішінді қатты алюминий оксидінің түйіршіктерінен түзіледі, сондықтан дөңгелектің тегістеу қабілеті жоғары. Мықты мақта матадан жасалған жапырақшалар бакелит шайырының көмегімен оправкаға мықтап бекітіледі, сондықтан шеңбер жоғары жүктемелерге төтеп бере алады. Шанақты никельмен қаптау бұйымның қызмет ету мерзімін ұзартады, коррозиядан сенімді қорғайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 74 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 60 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87980 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/74110-74177.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.87980.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.088 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 741-Круги лепестковые для дрели "MATRIX" |
| Диаметрі | 60 мм |
| Түйіршіктілік | P 150 |
| Қону | түйреуіш 6 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Ені | 30 мм |
| Штрих-код | 4044996137254 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

