
Бұрғылауға арналған қалақша шеңбері, 80 х 30 х 6 мм, P 40 Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрғылауға арналған қалақша шеңбері Matrix 74140, 80 x 30 x 6 мм, P 40 ұнтақталған, 6000 айн/мин жылдамдыққа есептелген 6 мм қону розеткасы бар бұрғылар мен түзу тегістеуіштерге арналған жабдық. Шеңбер ағашты, металды және басқа материалдарды өрескел өңдеу кезінде қолданылады. Ірі түйіршікті P 40 абразиві бояу мен тоттың қалың қабаттарын тиімді түрде кетіреді, дәнекерленген жіктерді тазартады, саңылауларды кетіреді. Артықшылықтары Шеңбердің радиалды құрылымы оны тек сыртқы ғана емес, сонымен қатар ішкі беттерді, сондай-ақ күрделі рельефті дайындамаларды өңдеуге оңтайлы етеді. Алюминий оксидінен жасалған үшкір пішінді абразивті бөлшектер қатты құрылымға ие және баяу ұнтақталады, бұл дөңгелектің жоғары жұмыс істеу мерзімін қамтамасыз етеді. Мықты мақта матадан жасалған жапырақшалар оправкаға бакелит шайырымен бекітіледі, сондықтан шеңбер үйкеліс пен қысымға төзімді және ұзақ уақыт тозбайды. Шанақтың коррозиядан қорғайтын және қызмет ету мерзімін ұзартатын никельмен қапталған жабыны бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 67 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 80 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87980 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/74110-74177.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.87980.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.144 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 741-Круги лепестковые для дрели "MATRIX" |
| Диаметрі | 80 мм |
| Түйіршіктілік | P 40 |
| Қону | түйреуіш 6 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Ені | 30 мм |
| Штрих-код | 4044996015057 |
- Бағасы: 1 607 ₸

