
Арматураланған суарғыш шланг, ПВХ, 1/2", 25 м, "Дачник" Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бау-бақша және саябақ учаскелерінде топырақты суаруға арналған.Жоғары сапалы ПВХ-дан жасалған.Арматуралық қабаттың материалы - полиэфирлі жіп.Ультракүлгін сәулеленудің әсеріне төзімдімаксималды жүктеме - 10 бар.Жұмыс температурасының диапазоны 0-ден +50 °С-қа дейін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ұзындығы | 25 м |
| Қабаттар саны | 3 |
| Қабырғаның қалыңдығы | 1.9 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 150 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 280 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 3.3 кг |
| Топ | Шлангтар, орауыштар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6760-3 қабатты шлангтар Жазғы тұрғын |
| Диаметрі | 1/2 дюйм |
| Максималды қысым | 10 бар |
| Материал | ПВХ |
| Бренд елі | Ресей |
| Пайдалану температурасы | 0-ден +50 °С-қа дейін |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | шөгілетін пленка |
| Штрих-код | 4606800053435 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

