
Садақты ара, 300 мм жұмыс бөлігі, пышақты жылдам ауыстыру, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жұмыс бөлігінің ұзындығы 300 мм, пышақты жылдам ауыстыру мүмкіндігі бар Palisad 60418 садақ арасы жартылай кәсіби қолдану үшін қолданылады: бұтақтарды кесу, төсемдерді, штангаларды кесу және т.б. Үлкейтілген филе арамен "қасқыр азу" тісінің пішініне байланысты құрғақ және шикі ағашты, фанераны, ДСП және т.б. кесуге болады. Артықшылықтары Кенеп серіппелі болаттан жасалған және коррозияға төзімділік беру үшін лакпен қапталған, сондықтан ол серпімділікпен, беріктікпен және беріктікпен сипатталады. Пышақтың тістерінің қадамы 4 TPI құрайды, соның арқасында ағашты жылдам кесуге болады. Өткір қайралған тістер шыңдалған, бұл пышақтың тозуға төзімділігін және қызмет ету мерзімін айтарлықтай арттырады. Үлкейтілген филелердің арқасында жоңқалар жойылады, бұл жұмыстың ыңғайлылығын қамтамасыз етеді. Жақтау берік болаттан жасалған және ылғалдан қорғау үшін ұнтақ эмальмен қапталған. Қысқыш тұтқасының арқасында пышақ тез ауыстырылады. Қанат бұрандаларының арқасында пышақ жақтауға мықтап бекітіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.33 кг |
| Ұзындығы | 410 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 22 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 410 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1705 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/1705.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 604-Кемпингке арналған садақты, бау-бақша аралары |
| Жүздің ұзындығы | 300 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | орташа көміртекті болат |
| Жайылған түрдегі жалпы ұзындық | 400 мм |
| Ерекшеліктері | для поперечно-продольного распила |
| Кенепті жабу | лак |
| Тұтқаны жабу | ұнтақ эмаль |
| Тістердің профилі | "қасқыр азу" |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Тістердің қадамы | Әрбір 4 тістен кейін үлкейтілген филелермен 6,5 мм - 8 мм |
| Штрих-код | 4044996137803 |
- Бағасы: 651 ₸

