
Садақ араға арналған қалақ, 300 мм, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 300 мм Palisad 60419 жүзі Palisad 60418 садақ арасы үшін ауыстырылатын кескіш элемент ретінде пайдаланылады. Ол шикі және құрғақ ағаштарды кесуге жарамды, сондықтан жазғы коттедждердің иелері үшін пайдалы. Үлкейтілген филелері бар тістердің арқасында пышақ қатпарлы материалдарды кесумен тиімді күреседі. Артықшылықтары Серіппелі серіппелі болат пышаққа серпімділік пен беріктік береді, ол иілу жүктемелері кезінде пішінін тез қайтарады. Пышақтың тістерінің ауыспалы қадамы 6,5-8 мм құрайды, бұл таза кесуге мүмкіндік береді. Лакпен қапталған жабын кенепте тоттың пайда болуына жол бермейді. Жұмыстың тиімділігіне шыңдалған және өткір қайралған тістер арқылы қол жеткізіледі. Тістердің орналасуына байланысты пышақ материалға кептеліп қалмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.03 кг |
| Ұзындығы | 314 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 4 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 320 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1705 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/1705.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 604-Кемпингке арналған садақты, бау-бақша аралары |
| Жүздің ұзындығы | 300 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Ерекшеліктері | для поперечно-продольного распила |
| Кенепті жабу | лак |
| Тістердің профилі | "қасқыр азу" |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Тістердің қадамы | Әрбір 4 тістен кейін үлкейтілген филелермен 6,5 мм - 8 мм |
| Штрих-код | 4044996137810 |
- Бағасы: 119 ₸

