
Қаптағы сантехник слесарының жинағы (НИЗ) Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Слесарь-сантехник" құралдар жинағы тұрмыста және өндірісте әртүрлі сантехникалық жұмыстарды орындауға, коммуналдық желілерге қызмет көрсетуге арналған. Құрал МЕМСТ немесе ТУ бойынша аспаптық болаттан жасалған және мырышты қорғаныш-сәндік жабыны бар. Файлдардың тұтқалары жоғары және төмен қысымды полиэтилен композиттерінен жасалған. Құрама тістеуіктердің тұтқаларының сәндік жабыны жоғары қысымды полиэтиленнен жасалған. Тікелей пышақтың сабында пластоизольден жасалған сәндік жабын бар. Құрама бұрауыштың тұтқасы полистиролдан жасалған. Сақтауды жеңілдету үшін "Слесарь-сантехник" құралдар жинағы берік матадан жасалған органайзер қапшығына салынып, бекіткіштерге-линдендерге екі жерде бекітіледі. Жиналған кезде жинақтың ықшам өлшемі (120x65x345, салмағы 0,3 кг) бар, ол тасымалдауға және сақтауға ыңғайлы. Жинақ келесі құралмен жабдықталған: №2 тегіс ойық файлы. Үш қырлы файл №3 ойық. Қашау 16 x 160. Реттелетін кілт А-250 (КР-30). Сақал 2,0 мм. Кернер 2,0 мм. Тұтқалардың сәндік жабындысымен қиыстырылған тістеуіктер. Болат слесарлық балға 0,5 кг. Сурет салушы. КТР-1 тұтқалы құбырлы кілт. Құрама бұрауыш 1,0 x 6,0/№2. Тік оқшауланған пышақ;Аспаптық сөмке.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 53 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 345 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 137 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 3 кг |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1351-Ресей + Сибртех аспаптар жиынтығы |
| Пәндер саны | 12 |
| Құлып түрі | ілмек және ілмек |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | сумка органайзер |
| Штрих-код | 4690522005438 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

