
Пышақ, 9 мм, алмалы-салмалы қалақ, пластикалық күшейтілген корпус Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пышақ Спарта 78906 ұзындығы 130 мм, пластикалық арматураланған корпуста және ені 9 мм тартылатын жүзі бар, жұмсақ материалдарды: қағазды, картонды, тұсқағазды, былғарыны кесу үшін қолданылады. Жылжымалы механизм пышақтың жұмыс ұзындығын реттеуге мүмкіндік береді. Пышақ жөндеу және әрлеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады, сонымен қатар қоймада, үйде немесе саяжайда пайдалы болады. Артықшылықтары Қалыңдығы 0,4 мм қалақ 60 жоғары көміртекті болаттан жасалған, беріктігі мен тозуға төзімділігімен ерекшеленеді. Арматураланған пластик корпус құралдың механикалық кернеулерге төзімділігін арттырады. Пышақтың кесу қабілетін қалпына келтіру үшін доғал сегментті үзу жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.017 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 789-Шаруашылық пышақтары |
| Жүздің ұзындығы | 85 мм |
| Корпус материалы | Пластик |
| Пышақ материалы | болат 60 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Пышақтың пішіні | тікелей |
| Пышақтың ені | 9 мм |
| Штрих-код | 4044996132501 |
- Бағасы: 90 ₸

