
Пышақ, 25 мм, жылжымалы қалақ, металл бағыттаушы, екі бөліктен тұратын корпус, бұрандалы бекіткіш, бірге
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ені 25 мм ұзартылатын жүзі, металл бағыттағышы, бұрандалы бекіткіші және магниті бар екі бөліктен тұратын корпустағы Matrix 78913 пышағы картон, линолеум, кілем, тұсқағаз, пленка, былғары және басқа да жұмсақ материалдарды кесу үшін қолданылады. Пышақ қажетті ұзындыққа дейін созылады және бұрандалы бекіткіштің көмегімен осы қалыпта ұсталады. Пышақ әрлеу және жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы, сонымен қатар тұрмыстық мәселелерді шешуге көмектеседі. Артықшылықтары Қалыңдығы 0,7 мм қалақ кесу қабілетін ұзақ уақыт сақтайды, себебі ол жоғары көміртекті 60 болаттан жасалған. Түтіккен пышақтың өткірлігін қалпына келтіру оңай — тозған сегментті алып тастау үшін кенепте ойықтар бар. Жұмыс кезінде металл бағыттағыштың арқасында пышақ тегіс қалпын сақтайды, бұл құралдың сыну қаупінсіз айтарлықтай күш салуға мүмкіндік береді. Екі компонентті тұтқа беті кедір-бұдырлы ендірмелердің арқасында қолға мықтап бекітіледі. Пышақтың конструкциясы қалақтарды ауыстыру мүмкіндігін қамтамасыз етеді, сондықтан құрал ұзақ мерзімді пайдалануға арналған. Пышақты ауыстыру құйрық бөлігі арқылы қолмен жүзеге асырылады және бірнеше секундты алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| жүздің ұзындығы | 125 мм |
| жүздің ені | 25 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 215 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.125 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 789-Шаруашылық пышақтары |
| Корпус материалы | пластик+резеңке |
| Пышақ материалы | болат 60 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Пышақтың пішіні | тікелей |
| Штрих-код | 4044996132495 |
- Бағасы: 907 ₸

